Prakturnor Dresden
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PRAKTURNOR, 1 par, med lock och sockel, Dresden 1900-tal, porslin, modellerad polykrom dekor av putti och blommor samt målad dekor av figurer och blommor, märkt Dresden, höjd ca 72 cm
enstaka nagg
432799
2017-01-11