Prakturnor Dresden

Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden
Prakturnor Dresden

Såld för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, med lock och sockel, Dresden 1900-tal, porslin, modellerad polykrom dekor av putti och blommor samt målad dekor av figurer och blommor, märkt Dresden, höjd ca 72 cm

enstaka nagg

432799

2017-01-11