Edwin Thomas Roberts oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EDWIN THOMAS ROBERTS (1840-1917): "Skomakaren", signerad Edwin Roberts, olja på duk, ca 56x43 cm

Dubblerad

432800

2017-01-11