Gudrun Westerlund oljemålning

Gudrun Westerlund oljemålning
Gudrun Westerlund oljemålning
Gudrun Westerlund oljemålning
Gudrun Westerlund oljemålning
Gudrun Westerlund oljemålning
Gudrun Westerlund oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUDRUN WESTERLUND (född 1953): Figurer i rött, signerad och daterad Gudrun Westerlund -06, olja på duk, ca 135x66 cm, oramad

432813

2017-01-11