Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm, EA III/XV, färglitografi, bladmått ca 38x44 cm

432819

2017-01-11