Karl Axel Persson färglitografi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -77, 245/375, färglitografi, ca 28x41 cm

432820

2017-01-11