Kuverttallrikar teak Danmark

Kuverttallrikar teak Danmark
Kuverttallrikar teak Danmark
Kuverttallrikar teak Danmark
Kuverttallrikar teak Danmark
Kuverttallrikar teak Danmark
Kuverttallrikar teak Danmark

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 4 st., teak, Danmark, 1900-talets mitt, brännmärkta, diameter ca 29 cm

Bruksslitage

432821

2017-01-11