Byrå med marmorskiva i Carl Diedrik Fick´s art

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ med marmorskiva, 1700-talets slut, sengustavianskt stockholmsarbete i Carl Diedrik Fick´s art, 3 lådig, fanerat i mahogny, stenskiva i carraramarmor, tandsnittsdekor, nyckelbussningar i ben, höjd 80, 92x44,5 cm, nyckel finns

Senare stenskiva

432825

2017-01-11