Matgrupp gustaviansk stil
2017-01-14
432826
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 stolar med textilklädd sits samt bord med ilägsskiva, mått bord höjd ca 72, 120-170x80 cm
Bruksslitage, skiva med vissa fläckar