Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 stolar med textilklädd sits samt bord med ilägsskiva, mått bord höjd ca 72, 120-170x80 cm

Bruksslitage, skiva med vissa fläckar

432826

2017-01-14