Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, med fasettslipad spegelglas, fanerade med valnöt,1800-talets slut, invändigt med hyllplan, underdel med låda, höjd ca 194, 89x59 cm, nyckel finns

Bruksslitage

432829

2017-01-11