Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, med fasettslipad spegelglas, fanerade med valnöt,1800-talets slut, invändigt med hyllplan, underdel med låda, höjd ca 194, 89x59 cm, nyckel finns
Bruksslitage
432829
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här