Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): ´Mozart K 516´, signerad Ulf Greder, numrerad 172/360, bildyta ca 52x62 cm

432830

2017-01-11