Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Virginia Waters Roc", signerad Ulf Greder, numrerad 316/360, bladstorlek ca 55x65 cm

432831

2017-01-11