Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, lergods, Kina, 1900-tal, hanstil, i form av hund, ljusgrön glasyr, längd ca 27, höjd ca 21 cm
Slitage, vissa sprickor
432832
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här