Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition signerad Lindström, 18/150, färglitografi, ca 55x76 cm

432840

2017-01-11