Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tre skåpsdörrar, invändigt inrett med hyllplan, höjd ca 111, 150x43 cm
Bruksslitage, nyckel finns för avhämtning i Uthämsningen
432842
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här