Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tre skåpsdörrar, invändigt inrett med hyllplan, höjd ca 111, 150x43 cm

Bruksslitage, nyckel finns för avhämtning i Uthämsningen

432842

2017-01-11