Miniatyrer Söderberg Eliasson

Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson
Miniatyrer Söderberg Eliasson

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA SÖDERBERG, miniatyrer, 18 st, stengods, glaserade, monogramsignerade ES, höjd ca 2-7 cm, PER ELIS ELIASSON, miniatyrer, 10 st, burk med lock, stengods, glaserade, signerade Per Elis, höjd ca 2-7 cm

Medföljande 3 naggade miniatyrer signerad ES

432843

2017-01-11