Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kärlekspar, signerad A Fassianos, 78/90, färglitografi, ca 50x65 cm
432847
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här