Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kärlekspar, signerad A Fassianos, 78/90, färglitografi, ca 50x65 cm

432847

2017-01-11