Jonas Lindkvist Sportmemorabilia

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONAS LINDKVIST (född 1967): "Synchro" signerad och numrerad Jonas Lindkvist 1/10, fotografi på FineArt-papper från Hahnemüle (arkivbeständigt), bildmått 40x60 cm,

BILDTEXT:
Det franska laget startar sitt program under Masters-VM i konstsim i Göteborg 2010. Konstsim eller Synchronized swimming är en stor internationell sport där både teknik och artistiskt utförande bedöms med poäng.

Oramad

432848

2017-01-11