Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Konnexion 120", signerad och daterad Albert Johansson -75, P.T. färglitografi, 42x52 cm, oramad
432849
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här