Albert Johansson färglitografi

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Konnexion 120", signerad och daterad Albert Johansson -75, P.T. färglitografi, 42x52 cm, oramad

432849

2017-01-11