Mirjam Vainio

Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Paradiset", signerad och daterad -65, olja på duk, ca 33x37 cm

432851

2017-01-11