Mirjam Vainio

Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): Landskap, signerad, olja på duk, ca 24x33 cm

432852

2017-01-11