Mirjam Vainio

Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Städer", signerad och daterad -63, olja på duk, ca 30x44 cm

432854

2017-01-11