Albert Johansson färglitografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -76, P.T. färglitografi, ca 37x49 cm

432856

2017-01-11