Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERRBETJÄNT, betsat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 102 cm
Smärre slitage
432857
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här