Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, betsat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 102 cm

Smärre slitage

432857

2017-01-11