Lennart Ny

Lennart Ny
Lennart Ny
Lennart Ny
Lennart Ny
Lennart Ny
Lennart Ny

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (3), signerad Lennart Nyström, numrerade 141/250, 137/250, 137/250, färglitografier, vardera ca 28x19,5 cm

432860

2017-01-11