Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, mitten lådan med fack, höjd ca 88, 183x42,5 cm, nyckel finns

Smärre slitage, repor, märken och mindre fanerskador

432861

2017-01-11