Sideboard teak
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, mitten lådan med fack, höjd ca 88, 183x42,5 cm, nyckel finns
Smärre slitage, repor, märken och mindre fanerskador
432861
2017-01-11