Torsten Dahl

Torsten Dahl
Torsten Dahl
Torsten Dahl
Torsten Dahl

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN DAHL (1900-tal): ´´Molnet I´´, signerad, olja på pannå, ca 19x27 cm

432863

2017-01-11