Eric Hallström oljemålning

Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Franskt landskap, signerad E.G. Hallström, olja på duk, ca 39x56 cm

432866

2017-01-11