Gideon Börje akvarell

Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Strandmotiv, signerad G Börje, akvarell, ca 20x24 cm

432867

2017-01-11