Oidentifierad konstnär
2017-01-11
432869
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, singerad och daterad Hiroki -76, blandteknik på aluminium, ca 72x69 cm