Bertil Håge Häverö

Bertil Håge Häverö
Bertil Håge Häverö

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrskär, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 106/310, färglitografi, ca 37x44cm

432870

2017-01-11