Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Albert Embankment (Lambeth Palace), signerad A. Fridell, etsning, London 1926, ca 15x20 cm

432871

2017-01-11