Stig Borglind etsningar

Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG BORGLINND (1892-1965): (2), "Junikväll" samt "Sommarmorgon", signerade Stig Borglind samt en numrerad 75/75, etsning, ca 24x28 respektive 19x19 cm

432872

2017-01-11