Ellinor Taube oljemålning

Ellinor Taube oljemålning
Ellinor Taube oljemålning
Ellinor Taube oljemålning
Ellinor Taube oljemålning
Ellinor Taube oljemålning
Ellinor Taube oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELLINOR TAUBE (1930-1998): Blommor i fönster, signerad, olja på duk, ca 70x57 cm

432873

2017-01-11