Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): Motiv från Falun, signerad och daterad Hans Norsbo 1949, etsning, ca 21x17 cm

432875

2017-01-11