Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS NORSBO (1897-1955): Motiv från Falun, signerad och daterad Hans Norsbo 1949, etsning, ca 21x17 cm
432875
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här