Bert-Håge Häverö litografi

Bert-Håge Häverö litografi
Bert-Håge Häverö litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö 79, numrerad 62/360, färglitografi, ca 36x46cm

432878

2017-01-11