Yngve Gamlin

Yngve Gamlin
Yngve Gamlin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE GAMLIN (1926-1995): Figurskiss, blandteknik, signerade och daterad -57, ca 35x20 cm

Något gulnad

432879

2017-01-11