Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nature Morte au Grand Oiseau´´, signerad och numrerad 19/50, etsning, ca 22x17 cm
432880
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här