Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nature Morte au Grand Oiseau´´, signerad och numrerad 19/50, etsning, ca 22x17 cm

432880

2017-01-11