Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad BLA, daterad à tergo 1966, olja på duk, ca 53x62 cm
432881
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här