Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad BLA, daterad à tergo 1966, olja på duk, ca 53x62 cm

432881

2017-01-11