Johann Holmstedt oljemålning

Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning
Johann Holmstedt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIOHANN HOLMSTEDT (Norge, 1851-1929): Norskt fjordlandskap, signerad J Holmstedt, olja på duk, ca 73x99 cm

Dukskada, hål, krackelerad

432882

2017-01-11