Väggskåp allmoge

Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge
Väggskåp allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1700-talets slut, allmoge, bemålad dekor, daterad 1795, invändigt med hyllplan, höjd ca 97, ca 81x49 cm, nyckel finns

Delvis senare bemålning, bruksslitage

432884

2017-01-11