Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Notre Siuer Jean R Thon, olja på duk, ca 47x70 cm

Uppfodrad på pannå

432885

2017-01-12