Carl Eric Nyman oljmålning
Vollendet
2017-01-11
432886
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL-ERIC NYMAN (1900-tal): Kustlandskap med hus, signerad C.E Nyman, olja på duk, ca 46x69 cm