Carl Eric Nyman oljmålning

Carl Eric Nyman oljmålning
Carl Eric Nyman oljmålning
Carl Eric Nyman oljmålning
Carl Eric Nyman oljmålning
Carl Eric Nyman oljmålning
Carl Eric Nyman oljmålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-ERIC NYMAN (1900-tal): Kustlandskap med hus, signerad C.E Nyman, olja på duk, ca 46x69 cm

432886

2017-01-11