Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): ´´Kantsbergs Fäbodar Gesunda´´, signerad och daterad A.K. Malmeström, -51, olja på pannå, ca 38x45 cm
432887
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här