Akke Hugh Malmeström

Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): ´´Kantsbergs Fäbodar Gesunda´´, signerad och daterad A.K. Malmeström, -51, olja på pannå, ca 38x45 cm

432887

2017-01-11