Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980):Landskap, signerad, olja på duk, ca 85x42 cm
432890
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här