Oljemålning Tom Fahlroth

Oljemålning Tom Fahlroth
Oljemålning Tom Fahlroth
Oljemålning Tom Fahlroth
Oljemålning Tom Fahlroth
Oljemålning Tom Fahlroth
Oljemålning Tom Fahlroth

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980):Landskap, signerad, olja på duk, ca 85x42 cm

432890

2017-01-11