Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinna framför eldstad, daterad 1929, olja på duk, 55x38 cm

432911

2017-01-12