Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, med glasinsats, nysilver, bredd 48 cm

Visst slitage, en bottenplatta lös

432912

2017-01-12