Bordslampa Tuben

Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, svart plast, höjd ca 39, längd 84 cm

Visst slitage

432913

2017-01-12