Bordslampa Tuben
2017-01-12
432913
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, svart plast, höjd ca 39, längd 84 cm
Visst slitage