Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Rymdfärd, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 80x74 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432916

2017-01-25