Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Kustlandskap, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 66x75 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432917

2017-01-25